_

ارتباط با کارشناسان ویتا

_

شبکه‌های اجتماعی

_

پاسخگویی در کمتر از چند دقیقه

پست الکترونیکی

_

پاسخگویی در کمتر از ۲۴ ساعت

از طریق فرم زیر میتوانید پیغام خود را برای ما ارسال کنید.

( پاسخگویی طی ۲۴ ساعت )

_

  ساعات کاری

  _

  شنبه تا پنجشنبه

  ساعات ۹ الی ۱۷

  مراجعه حضوری

  _

  مشهد، چهارراه مجد، مجتمع مجد، برج اطمینان، طبقه پنجم اداری، واحد ۵۰۱، گروه مهندسی ویتا

  برای تعیین زمان جلسه، میتوانید از طریق تماس، هماهنگ نمایید.

  ارتباط با ویتا برای ثبت سفارش

  شما میتوانید از روش های ذکر شده در بالا، با کارشناسان و طراحان شرکت ویتا ارتباط بگیرید و سفارش الکترونیکی خود را ثبت کنید. ما در ویتا با کمال افتخار پاسخگوی سوالات الکترونیکی شما هستیم تا هرگونه ابهامی در این زمینه ها دارید، برطرف شود.

  کافی است هر کدام از خدمات ما را که نیاز دارید، از طراحی بردهای الکترونیکی گرفته تا تولید انبوه برد و کنترل کیفی بردها، انتخاب نموده، و جزئیات مدنظرتان را همراه با عکس و سایر فایلهای موردنیاز ارسال فرمایید.

  سریعترین روش ثبت سفارش در ویتا

  تمرکز اصلی ما در ویتا برای پاسخ گویی به شما، شبکه های اجتماعی از جمله WhatsApp و Telegram هستند. کافی است توضیحات و عکس از سفارش مدنظرتون برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان به درخواست شما ترتیب اثر داده شود.

  ساخت برد الکترونیکی ارزان

  اگر قصد دارید که برد الکترونیکی خود را در ارزان ترین قیمت ممکن، تولید کنید، کافی است به ما پیغام دهید. کارشناسان ما در ویتا، ضمن بررسی کامل جزئیات برد شما، راهکارهای کاهش قیمت تولید انبوه برد و همچنین کاهش زمان تولید را به شما ارائه میکنند.

  به طور مثال یکی از روش های کاهش قیمت تولید برد الکترونیکی و مدار، اینست که قطعات با قیمت بالا را با قطعات الکترونیکی ارزان قیمت جایگزین کنیم. برای دریافت دیگر روش های کاهش قیمت برد الکترونیکی، با ما ارتباط بگیرید.