کنترل از راه دور

_

نمونه کارهای طراحی ویتا

_

مجموعه مهندسی ویتا، معتبرترین شرکت طراحی بردهای الکترونیکی در ایران است که به پشتوانه طراحی بردهای حرفه ای و پیاده سازی با بالاترین کیفیت، موفق به همکاری با بسیاری از شرکت های معتبر در داخل و خارج از ایران شده است.

 

مجموعه نمونه کارهای طراحی که در ادامه مشاهده می‌کنید، به درخواست مشتری و توسط مهندسان گروه ویتا طراحی شده‌اند. و قریب به اکثریت آنها به مرحله تولید انبوه و ورود به بازار ( با برند مختص مشتری ) رسیده اند. شما با کلیک بر روی هر نمونه کار، می‌توانید عکس ها و جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

 

امید است با مشاهده دست رنج مهندسان ما در گروه ویتا و اطمینان از کیفیت بالای خدمات ما، افتخار همراهی و همکاری با شما را داشته باشیم.

ما در مجموعه مهندسی ویتا، تعهد داریم که خدمات طراحی خود را با رعایت کامل ملاحظات فنی ارائه کنیم، مانند:

 

+ طراحی برد مطابق استانداردهای تولید انبوه

ما برای خدمات طراحی برد، مهندسان خود را به رعایت استانداردهای تولید ملزم کرده‌ایم. استانداردهایی که رعایت نکردن آنها، ممکن است شما را در مراحل چاپ PCB، مونتاژ برد، خرید قطعات، به دردسر بیاندازد.

- حداقل فاصله خطوط مسی و پدها از یکدیگر

- پکیج استاندارد قطعات برای راحتی کار در مونتاژ

- جانمایی درست قطعات با توجه به نویز واحدهای مختلف

- موارد بیشتر را در مقالات ما مطالعه کنید.

 

+ کاهش هزینه تولید انبوه بردها

با توجه به شرایط اقتصادی ایران و واردات اکثر محصولات الکترونیکی از کشور چین، کاهش قیمت نهایی محصول الکترونیکی، باید در اولویت باشد. لذا اگر شما نتوانید محصولتان را کمتر از قیمت محصول مشابه چینی، به بازار ارائه کنید، ممکن است استقبالی از محصول شما نشود.
شما می‌توانید برای پیاده سازی راهکارهای کاهش قیمت برد، با مهندسان ما در ویتا ارتباط بگیرید.

 

اینجاست که مزیت ویتا نسبت به دیگر شرکت ها مشخص می‌شود.